تبلیغات
بهترین ها - پیغمبر آب و رسول باران
 

پیغمبر آب و رسول باران

نوشته شده توسط :نغمه
یکشنبه 17 آبان 1388-08:08 ق.ظ

خداوند گفت: دیگر پیامبری نخواهم فرستاد از آن گونه كه شما انتظار دارید, امام جهان هرگز بی پیامبر نخواهد ماند و آن گاه پرنده ای را به رسالت مبعوث كرد. پرنده آوازی خواند كه در هر نغمه اش خدا بود, عده ای به او گرویدند و ایمان آوردند.

و خدا گفت: اگر بدانید, حتی با آواز پرنده ای می توان رستگار شد.

خداوند رسولی از آسمان فرستاد. باران, نام او بود. همین كه باران, باریدن گرفت, آنان كه اشك را می شناختند, رسالت او را دریافتند, پس بی درنگ توبه كردند و روحشان را زیر بارش بی دریغ خدا شستند.
خدا گفت: اگر بدانید با رسول باران هم می توان به پاكی رسید.

خداوند پیغامبر باد را فرستاد, تا روزی بیم دهد و روزی بشارت پیش باد روزی توفان شد و روزی نسیم و آنان كه پیام او را فهمیدند, روزی در خوف و روزی در رجا زیستند.

خدا گفت: آن كه خبر باد را می فهمد, قلبش در بیم و امید می لرزد و قلب مومن این چنین است.
خدا گلی را از خاك بر انگیخت, تا معادی را معنا كند, و گل چنان از رستاخیزگفت كه از آن پس هر مومنی كه گلی را دید, رستاخیز را به یاد آورد.

خدا گفت: اگر بفهمید, تنها با گلی قیامت خواهد شد

. خداوند یكی از هزار نامش را به دریا گفت. دریا بی درنگ قیام كرد و سپس چنان به سجده افتاد كه هیچ از هزار موج او باقی نماندمردم تماشا می كردند, عده ای پیام دریا را دانستند, پس قیام كردند و چنان به سجدهافتادند, كه هیچ از آن ها باقی نماند.

خدا گفت: آن كه به پیغمبر آب ما اقتدار كند. به بهشت خواهد رفت.

و به یاد دارم كه فرشته ای به من گفت: جهان آكنده از فرستاده و پیغمبر و مرسل است, اما همیشه كافری هست تا باران را انكار كند و با گل بجنگد. تا پرنده را دروغگو بخواند و باد را مجنون و دریا را ساحر .
اما هم امروزایمان بیاور كه پیغمبر آب و رسول باران و فرستاده باد برای ایمان آوردن تو كافیاست...

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox